یخساز قالبی

یخساز قالبی

یخساز قالبی

Blog Article

به طور معمول و استاندارد مدت زمان لازم برای تولید ظرفیت یخ تعریف شده، بر اساس سیکل کاری یخساز تعیین می‌شود. بر این اساس، سیکل کاری غالب مدل های مختلف یخساز قالبی انعکاس ۲۴ ساعت است.

استراکچر داخلی تجهیزات را نگه می‌دارد و وزن آنها را به زمین منتقل می‌کند. این قطعه قابل دیدن با چشم نیست. بنابراین سعی کنید هنگام خرید از جنس و کیفیت آن مطمئن شوید.

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.

بدین صورت که جنس بدنه بیرونی تمام مدل های یخ ساز قالبی از جنس استیل نگیر ۳۰۴ است که به سبب حفاظت دستگاه در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی باعث طول عمر و کارایی مفید و عالی آن می‌شود.

برای تولید یخ قالبی در این یخسازها باید محل مورد استفاده دسترسی به آب شرب و بهداشتی و برق ۳ فاز داشته باشد.

برای نگهداری بهتر از یخ ساز صنعتی و افزایش عمر مفید آن، دانستن و رعایت یک سری نکات الزامی و ضروری است.

این قطعات و تجهیزات در کنار یکدیگر کار می‌کنند و یک سیکل و چرخه را به وجود می‌آورند. این سیکل باعث تولید یخ توسط یخ ساز صنعتی می‌شود. البته برای تولید یخ به گاز یخساز قالبی تبرید نیز نیاز است. اگر این گاز نباشد، عملاً تولید یخ توسط دستگاه انجام نمی‌شود و یخ ساز هیچ بازدهی ندارد.

امکانات سفارشی : امکان تولید با دیواره ساندویچ پنل ، تغییر جنس بدنه و ...

این نوع یخساز از نمونه یخسازهای قابل حمل بوده که دارای ظرفیت‌های گوناگونی است.

هر جا نیاز به یخ احساس شود ناخود آگاه موضوع قیمت یخ ساز و انتخاب مناسب‌ترین گزینه مطرح می‌شود. با ما همراه باشید تا ضمن تشریح مکانیزم عملکرد این دستگاه پرکاربرد، مزایا و پارامترهای انتخاب و خرید بهترین یخ ساز صنعتی را برایتان بیان نمائیم.

یخسازها دستگاه هایی هستند که به کمک یک سیستم برودتی شامل کمپرسور، کندانسور، کنترل آلات مخصوص مکانیکی و الکتریکی و سایر تجهیزات، آب را به یخ تبدیل می‌کنند.

برای حمل و جابجایی مواد غذایی فسادپذیر مانند مرغ، گوشت، ماهی و غیره از این وسیله بهره می‌جویند.

در قسمت جلوی یخساز، شیارهای پلاستیکی در محفظه وجود دارد که با تیغه‌های اجکتور مطابقت دارد. تیغه‌ها از میان این شکاف‌ها عبور می‌کنند و مکعب‌های یخ به سطل جمع آوری زیر یخ ساز می‌روند.

برای پرکردن قالب های یخ به صورت هم اندازه و با فشار بالا استفاده میشود. متصل به یک پمپ است و به صورت پیشفرض روی دستگاه قرار داده میشود.

Report this page